angielski
HouseOfReaders

Cage York has to choose between a love of the game and a love of the girl in this sultry Sea Breeze novel from New York Times bestselling author Abbi Glines. Cage York finally has everything he ever wanted. And Eva is at the very top of that list—the perfect girl with a temper as hot as her fabulously flawless body. But for Cage, a baseball scholarship has always been a close second. So when...

Cage York finally has everything he ever wanted.

And Eva is at the very top of that list—the perfect girl with a temper as hot as her fabulously flawless body. But for Cage, a baseball scholarship has always been a close second. So when Cage finally gets his chance, he and Eva must endure a long distance relationship—and all the dangerous temptations that come with it. Temptations that former bad boy Cage York may not be able to escape.

Then after receiving some illicit photos that show Cage has been behaving badly—very badly—Eva finds solace in the comforting arms of her insanely attractive neighbor Jeremy, who vows that he will take care of Eva in ways Cage never could. It’s an offer that may be too good for Eva to turn down.

Torn between his baseball dream and the girl of this dreams, Cage must prove he’s worthy of Eva’s love, or risk losing her to Jeremy forever.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/18051261-sometimes-it-lasts

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/18051261-sometimes-it-lasts

wiejskifilozof | 2018-02-04

Książka przeciętna,co prawda.Autorka porusza tu,kilka ważnych spraw.
Jak choroba,ciąża.
Ale dla mnie wzbuyt nudnawy sposób.
Mogę powiedzieć,że przefrunąłem przez książkę.
Taka typowa młodzieżówka z USA.

WampirkaJustynka | 2018-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2018

Kiedy dowiedziałam się o książce z dalszymi losami Cage i Eve nie miałam zamiaru jej czytać. Koniec końców po kilku miesiącach od jej wydania postanowiłam dać jej szansę. "Ocal mnie" podbiło moje serce i bardzo polubiłam bohaterów więc przeczytałam "Zatrzymaj mnie". Początek mnie totalnie zszokował. Wow, nie tego się spodziewałam. Ale najgorsze miało przyjść w trakcie czytania. Ta książka sprawiła, że wylałam morze łez. Nie tylko z powodu Eve, Cage i Jeremiego. Myślę, że Cage na studiach miał pecha trafić na takiego gościa jak Ace. Ale nie będę się za bardzo rozpisywać bo po prostu po przeczytani tej historii bark mi słów. I chyba zakochałam się Cage'u.

lulamae | 2017-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2017

Abbi Glines powróciła do historii Cage'a Yorka oraz Evy. Nasi bohaterowie są ze sobą już kilka miesięcy, a ich miłość wydaje się rosnąć w siłę. Planują wspólne życie a w najbliższej przyszłości zamierzają wyjechać razem do Tennessie, ponieważ Cage dostał pełne stypendium sportowe. Wszystko szło zgodnie z planem do czasu aż Eva dowiaduje się, że jej ociec choruje, i to poważnie.

Plany się zmieniają. Eva zostaje z ojcem by się nim opiekować, a Cage'owi każde wyjechać na studia mimo wszystko, aby spełniał marzenia, które mają być także ich lepszym startem w przyszłości.

Jak ta dwójka poradzi sobie z rozłąką? Jakie niespodzianki na nich jeszcze czekają?

Poniżej możliwe SPOILERY!

Książki pani Glines od jakiegoś czasu lądują w mojej ocenia na półce "bardzo przeciętne", ale muszę przyznać, że akurat powrót to historii Evy i Cage'a sprawił mi przyjemność. Całkiem nieźle poprowadzona fabuła i tak naprawdę łyknęłam tę książki migiem, bo byłam ciekawa co tam się nawyrabia.

Nasi...

książek: 1912
Sherry | 2017-03-29
Przeczytana: 29 marca 2017

NAWET BAJKI MAJĄ SWOJE MROCZNE OBLICZA

Zastanawialiście się kiedyś co się dzieje, gdy przewracacie ostatnią stronę w książce i zadowoleni z otrzymanego zakończenia swoich ulubieńców, odkładacie powieść na półkę? Czy w waszej wyobraźni, dana para żyje długo i szczęśliwie? Cóż, jeśli żyliście w tej radosnej, różowej bańce, muszę zaskoczyć was okrutną rzeczywistością. End w gruncie rzeczy wcale Endem nie jest, czasami wręcz, jest Początkiem. Nie zawsze pozytywnym...

Coś się zepsuło. Eva i Cage myśleli, że ich uczucie jest czymś trwałym, pięknym, oczywistym i namacalnym. Kiedy idylla jednak zacznie im się sypać w mak, a do głosu dojdzie twarda, okrutna rzeczywistość, wszystko się zmieni. Tylko nieliczni znajdą sobie w siły by walczyć. A czasami nawet to może okazać się niewystarczające...

Cage'a Yorka i Evę Brooks, fani Abbi Glines i serii Sea Breeze, doskonale już znają. Dwójka złamanych, rezolutnych dusz, która odnalazła się w "Ocal mnie", zabrała nas w przygodę pełną...

KobieceRecenzje365 | 2017-04-21

Chyba wiecie jakie to uczucie, gdy odkładacie książkę na półkę z szerokim uśmiechem na ustach, bo zakończenie było satysfakcjonujące i w Waszej wyobraźni bohaterowie żyli długo i szczęśliwie? Ja uwielbiam ten moment, jednak czasami autorki potrafią zaskakiwać i w najmniej oczekiwanym momencie wydają książkę, która niszczy moje wyobrażenia o cudownym życiu bohaterów. Jedną z takich autorek jest Abbi Glines, która bardzo często miesza w życiu bohaterów, zaskakując mnie tym totalnie. Więc chyba nie powinnam być zdziwiona, gdy w moje ręce wpadała kontynuacja losów Cage'a oraz Evy, czyli powieść „Zatrzymaj mnie”, która już jest piątym tomem świetnej serii Sea Breeze. Co tym razem zgotowała autorka naszym bohaterom? Zapraszam na recenzję.

„Seksowny chłopak po przejściach i skromna córka farmera. Ich miłość miała trwać wiecznie!”

Cage i Eva są szczęśliwi w związku i planują wspólną przyszłość. Szykuje im się przeprowadzka, gdyż Cage dostał sportowe stypendium, które daje mu możliwość...

Katherine Parker | 2017-04-26
Przeczytana: 14 kwietnia 2017

Recenzja dostępna również na blogu: http://about-katherine.blogspot.com/2017/04/160-zatrzymaj-mnie.html

Po przeczytaniu czterech części serii Sea Breeze, team Evy i Cage'a był dla mnie tym najmniej lubianym - nie byli źli bardzo ich lubiłam, jednakże jakoś znaleźli się oni na samym końcu moich ulubieńców. Z przedmowy w książce Zatrzymaj mnie dowiedziałam się, że jednak ten team ma wśród czytelniczek powieści Abbi Glines na prawdę spore powodzenie, gdyż to właśnie dla nich autorka postanowiła napisać ich dalsze losy. Choć z początku ten pomysł nie wydawał mi się być zbyt interesujący i nawet obawiałam się, że część ta będzie przeze mnie najmniej lubiana, to już po pierwszych stronach dowiedziałam się, że Zatrzymaj mnie to kolejna święta książka Abbi Glines. Dzięki niej o wiele bardziej polubiłam team Evy i Cage'a.

Wydawać by się mogło, że Eva i Cage tworzą idealną parę - obydwoje kochają siebie nawzajem na zabój, uwielbiają każdą chwilę spędzoną w swoim towarzystwie i nawet...

Rose | 2017-05-25
Przeczytana: 25 maja 2017

Następny tom serii Sea Brezze, tym razem powracający do bohaterów, o których już wcześniej opowiadała jedna część: Evy i Cage'a. I bardzo miło móc poznać, co się dzieje dalej ze znanymi i lubianymi postaciami, nie tylko z perspektywy historii nowych bohaterów, w kilku zdaniach, jak to bywa przy tego typu seriach.
I chociaż w ogólnym podsumowaniu "Zatrzymaj mnie" bardzo mi się spodobało, nie zrobiło na mnie aż takiego wrażenia jak inne tomy. Początkowe strony wręcz mnie rozczarowały, zachowanie bohaterów, przebieg fabuły i czasem drobne nieścisłości lekko irytowały. Całe szczęście, wraz z powrotem na farmę rodzinną Evy, znowu czujemy się jak kiedyś.
Książka zawiera także wiele smutnych i ciężkich scen. Już po samym prologu wiemy, że ktoś umrze, że Eva będzie w ciąży sama... czyli, że coś się skomplikuje. Coś się będzie działo. Możemy mieć tylko nadzieję, że wszystko skończy się jednak dobrze. Ale chyba właśnie to stanowi urok tego typu książek, prawda?

Rose | 2014-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2014

Wychodzi na to, że NA jest jednak nie dla mnie, bo w tej książce irytowało mnie niemal wszystko; od średniowiecznej niemalże dynamiki głównej pary i niemożliwej ilości seksu, poprzez totalną przewidywalność i melodramatyzm, aż po drobne, niebywale wkurzające rzeczy jak to, że oczywiście nikt nie zwraca się do swoich rodziców normalnie. Nie, no bo przecież wszyscy ludzie po dwudziestce nazywają swoje mamy 'momma' a ojców 'daddy'.
Ugh.
Daję cztery gwiazdki tylko dlatego, że Cage wzbudził we mnie coś w rodzaju sympatii, a książkę szybko się czytało.

Ktoś Ktośiowski | 2018-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2018

Dalsze losy Cage'a i Evy. Cage marzy o karierze baseballisty i chce powiązać to ze wspólną przyszłością z Evą. Cage dostaje stypendium sportowe co wiąże się z jego wyjazdem do Tennesee. Chce zabrac ze sobą Evę. Jednak Eva nie wyjeżdża z Cagem, ponieważ dowiaduje się że jej ojciec jest poważnie chory i zostaje żeby się nim opiekować. Cage obiecuje Evie że będzie ją odwiedzał. Po jakimś czasie od wyjazdu Cage'a Eva otrzymuje wiadomość ze zdjęciami jej chłopaka w niedwuznacznych sytuacjach z obcą dziewczyną. Zrozpaczona Eva wykrzykuje Cage'owi że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Przeszłość Cage'a daje o sobie znać i chłopak załamuje się słowami które usłyszał od ukochanej i nie walczy o nią. Przy Evie był zawsze zakochany w niej Jeremy. Opiekował się nią. Eva dowiedziała się że jest w ciąży. Chciała powiedzieć o tym choremu ojcu. Ojciec Evy zmarł. Cage porzucił stypendium. Przyjechał na pogrzeb, gdzie dowiedział się że Eva jest w ciąży. Zamierzał o nią walczyć. Czy uda mu się...

Gabi | 2018-03-24
Przeczytana: 24 marca 2018

Z chęcią powróciłam do mojej ulubionej pary Cage i Evi przez zazdrość swojego współlokatora mogli już nigdy nie być razem ale Cage jest uparty i w końcu musiał stać się mężczyzną, a nie przestraszonym chłopczykiem , musiał udowodnić Evi ,że nigdy już jej nie zostawi i może mu zaufać,że dom jest tam gdzie ona,że w życiu są ważniejsze rzeczy niż wymarzone studia,:)