Dyskusje o książce Prophecy #1

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Kupię/sprzedam/wymienię mangę
Witam sprzedam Mangi, link do ogłoszeń. Stan bardzo dobry, zadbane.   https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-mang-cz-2-CID751-IDYFRg2.html  https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-mangi-CID751-IDYFR8l.html  https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-mangi-cz-3-CID751-IDYFRiP.html
12 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2018)
Mam do sprzedania kilka książek, stan IDEALNY,raz czytane. Cena od 10-19 zł,przy większym zakupie DUŻE RABATY LUB DARMOWA WYSYŁKA !! Zależy mi je szybko sprzedać, bo czeka mnie wyprowadzka na studia.WYSYŁKA W 24H OD ZAKUPU :) 1.Troje (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/220783/troje) 2.Biografia Miley Cyrus...
5 lata temu
WYMIENIE/SPRZEDAM (wrzesien 2017)
Sprzedam 15 zł/szt  Życie w innych światach. Dwudziestowieczna debata nad życiem pozaziemskim  Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania  Potęga i piękno. Ekstremalne zjawiska w kosmosie  Peter Higgs. Poszukiwania boskiej cząstki  Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Czerwiec 2017 )
 Miasteczko Salem Miasteczko Salem  Martwa strefa Martwa strefa W końcu dorwałem :-)
Czytamy w weekend
Ocenienie tej książki jedną gwiazdką zadziwia, bo to jest pisarstwo historyczne najwyższej próby. Rozumiem rozczarowanie brakiem "pikantnych" szczegółów, ale skąd miał je wziąć autor, gdy prawie wcale nie ma dokumentów na ten temat. Przyjemność sensacynych opisów zaspokoi natomiast "Król trędowaty" Zofii Kossak, a i poziom lektury może będzie lepiej dostosowany do...
Pokazuje 6 z 22
Zobacz kolejne