Dziewczyna z miasta

Wydawnictwo: Harlequin
Tight-fittin' jeans
8371491956
jagarkar

Gdyby do niedawna ktoś powiedział Tiffany, że jej serce zabije mocniej dla ubogiego ranczera, wyśmiałaby go bez wątpienia. Nie wyobrażała sobie życia na wsi i w dodatku głęboko wierzyła w słowa babci, która powtarzała, że równie łatwo jest się zakochać w bogatym, jak i w biedaku. Zdecydowanie wolała więc tego pierwszego. Poznanie Gartha Dixona całkowicie zmieniło jej poglądy. Kiedy gotowa już była związać się z nim na dobre i złe, okazało się, że nie jest on tym, za kogo się podawał.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 1998

książek: 1976