W cieniu sławy

Cykl: Doktor Anna (tom 21)
Wydawnictwo: Pi
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ABE
romans, saga lekarska
Amanda

Życiowe tragedie zmuszają do podejmowania decyzji, których skutki trudno jest przewidzieć. Bywa, że chcąc dobrze, osiągami niekiedy całkiem odwrotny rezultat. Tak właśnie stało się w przypadku Klary i Małgorzaty - rodzice, chcąc zapewnić opiekę i bezpieczeństwo niewidomej od urodzenia Klarze, mimo woli bardzo skrzywdzili obie kobiety, jednej nakładając zbyt ciężkie jarzmo, drugiej - zaszczepiając bezgraniczny egoizm, każący jej myśleć tylko o sobie, choćby za cenę życia siostry. Czy jest za późno, by naprawić ten błąd?

źródło opisu: Pi, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Komig | 2014-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2014

Książka warta przeczytania. Polecam.

Książkę oceniam na 4

Ela | 2016-06-06