Strzelce Opolskie na starej fotografii

albumy
BeArcik

BeArcik | 2013-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2013

Skromny album o bardzo miłej dla oka szacie graficznej. Minimum tekstu - tylko krótkie informacje o obiekcie/ulicy/etc. oraz czasy, z jakich zdjęcie/pocztówka pochodzi. Wszystkie teksty są w dwóch językach - polskim i niemieckim. Fotografie uporządkowane są w rozdziałach, w zależności od przedstawienia. Właściwie do niczego nie mogę się przyczepić.

Nifelinord | 2013-08-12
Na półkach: Przeczytane, Na składzie
Przeczytana: 2013 rok

Wielka szkoda, że książka zawiera takie absolutne minimum tekstu - wiadomo, że taki był zamysł, ale mimo wszystko nic by się nie stało, gdyby oprócz tytułów rozdziały zawierały jeszcze choćby jeden akapit wstępu przed prezentowanymi fotografiami.

Darya | 2013-07-10
Przeczytana: lipiec 2013