Decoupage. Sztuka ozdabiania przedmiotów wycinkami z papieru

Tłumaczenie: Małgorzata Malczyk
Wydawnictwo: RM
Decoupage
decoupage
poradniki

W książce została omówiona znana od wieków sztuka decoupage`u w inspirujących projektach i praktycznych pomysłach oraz przedstawione nowoczesne spojrzenie na to tradycyjne rzemiosło. Zaprezentowane zostały klasyczne i innowacyjne dzieła współczesnych artystów decoupage`u. Szczegółowe instrukcje krok po kroku towarzyszą kolejnym etapom zrealizowania oryginalnych projektów, od prostej okładki albumu do zdjęć po ciekawe rozwiązanie pomysłu na stolik kuchenny. Jest to wyczerpujący przewodnik po technikach decoupage`u: od wycinania zawiłych wzorów z papieru po efekt spękanej farby i nakładanie lakieru.

werab | 2015-08-08
Przeczytana: 2009 rok