Zgłosuj na książki roku 2017

Cieszyn. Cesky Tesin i okolice. Mapa [Galileos]

Wydawnictwo: galileos.pl

Skala: plan Cieszyna 1 : 9 300, okolice – 1 : 25 000 jak mapa sztabowa Wydanie: II, 2015 Mapa jest dwustronna. Awers to plan całego Cieszyna (polska i czeska część) w skali 1 : 9 300, zaś powiększone centrum jest w skali 1 : 4 000. Są tu numery posesji, układ komunikacji miejskiej i inne potrzebne informacje. Jest tu też opis ilustrowany fotografiami ciekawych miejsc i obiektów. Rewers, to...

Skala: plan Cieszyna 1 : 9 300, okolice – 1 : 25 000 jak mapa sztabowa
Wydanie: II, 2015

Rewers, to mapa w skali 1 : 25 000 – jak mapa sztabowa obejmująca obszar: Cieszyn, Skoczów, Trinec, Ustroń. Znajduje się tu też opis ilustrowany fotografiami ciekawych miejsc z obszaru mapy – są one wyróżnione na żółto. Są tu wszystkie szlaki z podaniem ich długości i czasami przejść. Współrzędne GPS opisane co 1 stopień umożliwiają zastosowanie jej w urządzeniach typu komórka, GPS. Mapa jest zaktualizowana w terenie, a zredagowana przez Grzegorza Zwolińskiego

źródło opisu: http://galileos.pl/

źródło okładki: http://galileos.pl/