Tunezja. Przewodnik (Dookoła Świata)

Wydawnictwo: Pascal

To, że w Tunezji można poleżeć na plaży, wie praktycznie każdy i do korzystania z kąpieli nie jest właściwie potrzebny żaden przewodnik. Jeżeli jednak stwierdzisz, że słońce i piasek to nie wszystko, być może zechcesz skorzystać z pomysłu na trzydniową wycieczkę samochodem. Podążając szczegółowo opisaną trasą (600 km), podziwiasz osady skupione wokół oaz i ufortyfikowane spichlerze berberyjskie, finalizując podróż na wyspie Dżerbie. Przewodnik napisany jest w sposób dynamiczny i nie stroni od powiązań ze światem mediów i rozrywki tam, gdzie jest to uzasadnione. Dowiesz się, która oaza zasłynęła jako tło scen do filmu "Angielski Pacjent" nakręconego w 1996 r. i trafisz tam bez trudu.Wyobraź sobie przewodnik, który czyta się jak wartki kolorowy magazyn - bez przynudzania, wyłącznie konkrety i twarde dane. Seria "Dookoła Świata" - nowoczesna, na spirali, przejrzysta, czytelna i wygodna. Jest dla Ciebie, jeśli podróżujesz dla nauki, przyjemności czy relaksu, lubisz komfort, cenisz czas.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal

źródło okładki: Wydawnictwo Pascal