Rzym. Udany weekend. Wydanie 4

Wydawnictwo: Septem

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Pomiędzy łańcuchem górskim Apeninów a Morzem Tyrreńskim leży Wieczne Miasto - niegdyś stolica wielkiego imperium, potem duchowe centrum całego kontynentu, dziś prężny ośrodek turystyczny. Rzym. Udany Weekend to przewodnik dla tych, którzy pragną odkryć urok zabytkowych dzielnic i uliczek oraz odwiedzić czarujące kawiarenki z przepysznym cappuccino. Nie zapomina się w nim o Watykanie - sercu Rzymu i katolickiego świata. Turysta trafi na plac św. Piotra, do Kaplicy Sykstyńskiej i bogatych zbiorów Muzeum Watykańskiego.W trzech częściach przewodnika z serii "Udany weekend" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podroży * informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży * zaproszenie do podroży - cześć prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe * dzielnice i zabytki - rozdział proponujący trasy zwiedzania danego miasta i opisujący interesujące miejscaZapraszamy w podroż po najwspanialszych miastach Europy.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion