ABC mądrego rodzica. Droga do sukcesu

Wydawnictwo: Sensus

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

książek: 1951
Anna | 2013-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2013

"DZIECI TO NASZ PRAWDZIWY SKARB"

I ja tak uważam, choć wiem, jaki ten skarb bywa czasem ciężki i trudny do udźwignięcia! Jako rodzic próbuje dziecko nauczyć wszystkiego, co dobre, piękne, wartościowe, staram się "przekazać całą swoją mądrość życiową, nabytą przez lata różnorodnych doświadczeń i przemyśleń". Każda mama chce przecież jak najlepiej dla swojej pociechy, chce, by jej dziecko było szczęśliwe, beztroskie, radosne, zostało w życiu "kimś", odniosło sukces. Niestety wychowywanie małego człowieka nie jest wcale takie proste i łatwe, jakby się mogło wydawać osobom potomstwa nie mającym. Z tego też powodu warto wesprzeć swoje własne doświadczenia książką taką, jak ta. Tutaj znajdziemy bowiem metody, dzięki którym uda nam się jak najlepiej wychować dziecko na człowieka spełnionego i szczęśliwego.
Autorka tłumaczy nam, próbuje przekonać, że wszystkie maluchy są mądre i inteligentne. Uczą się nadzwyczaj szybko, mają ogromny potencjał intelektualny. Trzeba utwierdzać dziecko w...

vivowot | 2017-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2017