Okładka książki Alchemia sprzedaży, czyli jak skutecznie sprzedawać produkty, usługi, pomysły i wizerunek samego siebie Konrad Pankiewicz
Konrad Pankiewicz Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Onepress
2007-01-01
2007-01-01

Okładka książki Wizjonerskie organizacje Jim Collins, Jerry I. Porras
Wizjonerskie o... Jim Collins, Jerry ...
Okładka książki Szkoła Biznesu Robert Toru Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Szkoła Biznesu Robert Toru Kiyosak...
Okładka książki Forex dla bystrzaków Brian Dolan, Mark Galant
Forex dla byst... Brian Dolan, Mark G...

Szybko przeczytałam tę książkę, ale mimo tego, że nie uważam się za doświadczonego handlowca, to niczego nowego się z niej nie nauczyłam. Większość rad z tej książki to porady rodem ze stron internetowych 'jak być najlepszym sprzedawcą', a spodziewałam się czegoś bardziej odkrywczego. Mimo, że autor jest Polakiem, to rady pachniały mi trochę amerykańskim snem, a chyba nie o to chodzi, bo nasi klienci są zdecydowanie inni niż ci zza oceanu.

Kupiłem, jak pewnie większość, ze względu na okładkę. Autorowi udało się przykuć moją uwagę wystarczająco.

Poza paroma paragrafami wiele się nie dowiedziałem. Książka jest poprawnie napisana, momentami z poczuciem humoru. Wykorzystuje powszechnie znane chwyty NLP. Niektóre z nich już są nieaktualne, a nieumiejętnie zastosowane powodują przeciwny efekt od zamierzonego.

Książkę czyta się przyjemnie, jest pisana prostym językiem, każdy możne zrozumieć. "Rozdziały" (jeśli można to tak nazwać) są krótkie, często po 2 strony. Co do samej streści to można znaleźć wiele ciekawych informacji, ale część powtarza się z książek innych autorów. Kilka rozdziałów jest poświęconych techniką NLP, które szczerze mówiąc raczej omijałem. Generalnie polecam.

Warto zajrzeć.Ciekawa.

Warto zajrzeć.Ciekawa.

Dostałem na urodziny od przyjaciela i tylko dlatego ją przeczytałem. Większość rzeczy zawarta w tej książce(zagadnień i przykładów)znałem dobrze z innych pozycji, chociażby: Hogana czy Bandlera. Po prostu zwykła kopia, którą na dodatek ciężko się czyta. Najwartościowszą rzeczą jest płyta CD dodana do książki, którą nawet przyjemnie się czyta. Rzadko krytykuje jakiekolwiek książki (bo gdy mi się nie podoba to przestaje je czytać),ale w tym wypadku zrobiłem wyjątek.

• Sales
  • Biznes