Sympatyczna perswazja

Wydawnictwo: Onepress
9788324620524
biznes, finanse

Praca nad pozytywnym wizerunkiem Budowanie sympatii i dobrego samopoczucia Tworzenie świetnych relacji z klientami, współpracownikami i własną rodziną zyskiwanie zaufania i wsparcia otoczenia Sympatia to niesamowite i potężne zjawisko. Potrafi subtelnie osłodzić najtrudniejszy wybór, przyspieszyć akceptację Twojego projektu, zyskać Ci rzesze zwolenników. To właśnie ona odpowiedzialna jest za gros decyzji rekrutacyjnych, referencji i interesujących planów na wieczór. Sympatia to zatem Two

Monika | 2012-06-19

super