Mierz wysoko. Manifest

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Sięgaj dalej niż Twoje własne ambicjeNie obawiaj się radykalnych zmianRealizuj wielkie plany i marzeniaPorywaj za sobą tłumy i wywieraj pozytywny wpływ na otoczenieWielki w myśleniu, skuteczny w działaniu!Każdemu z nas zdarza się mierzyć nisko, nie doceniać własnej wartości, lekceważyć talenty, pielęgnować kompleksy. Tobie również, prawda? A przecież masz w sobie wielki potencjał. Brakuje Ci tylko bodźca, który pomógłby go pobudzić do niezwykłych czynów. Najwyższy czas wziąć się do działania. Koniec z wykrętami!Nadszedł czas, byś zaczął realizować swoje wielkie plany. Tylko od Ciebie zależy, czy wcielisz w życie własne marzenia i będziesz podążać we właściwym kierunku. Nie obawiaj się radykalnych zmian, zwizualizuj sobie własną przyszłość, zdobywaj szczyty i inicjuj kolejne (osobiste) rewolucje! Mierz wysoko nie tylko w kwestiach związanych z karierą zawodową i życiem osobistym, ale także Twoją rolą w społeczeństwie.Poznaj dziesięć głównych zasad mierzenia wysoko oraz kodeks osobisty, dzięki któremu zupełnie inaczej popatrzysz na świat. Spójrz w głąb siebie, przyjrzyj się swojemu otoczeniu i zwróć wzrok ku górze ? by mierzyć wyżej w kwestii tego, kim jesteś i co możesz zaoferować światu.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion