Adobe Premiere Pro. Oficjalny podręcznik

Tłumaczenie: Marek Korbecki
Wydawnictwo: Helion

Premiere Pro to rozbudowana aplikacja do nieliniowego montażu materiałów wideo, umożliwiająca edycję w czasie rzeczywistym. Umożliwia połączenie klipów wideo, statycznych obrazów i dźwięku w zapierający dech w piersiach film z efektami specjalnymi i przestrzennym dźwiękiem. Funkcje Premiere Pro pozwalają na realizację wszystkich etapów procesu edycyjnego - od importu materiałów źródłowych, poprzez stworzenie wstępnego montażu, dodanie przejść, efektów i podkładu dźwiękowego, aż do wyeksportowania zmontowanego materiału do pliku lub na taśmę wideo. Adobe Premiere Pro to wszechstronna platforma edycyjna, której możliwości docenią zarówno niezależni twórcy, jak i profesjonalne studia produkcyjne.
"Adobe Premiere Pro. Oficjalny podręcznik" to materiał szkoleniowy przygotowany i zatwierdzony przez firmę Adobe. W kolejnych rozdziałach opisane są wszystkie możliwości programu. Autorzy książki, profesjonaliści legitymujący się certyfikatami wydanymi przez Adobe, przedstawią Ci techniki korzystania z narzędzi oferowanych przez Premiere Pro i tworzenia za ich pomocą efektownych materiałów wideo.

Podstawy obsługi programu
Import materiałów źródłowych
Podstawowe techniki edycyjne i tworzenie wstępnego montażu
Dodawanie przejść do montowanego materiału
Korekcja kolorystyki klipów i efekty przezroczystości
Efekty specjalne
Współpraca z After Effects i Photoshopem
Zaawansowane techniki edycyjne
Tworzenie napisów i plansz tytułowych
Dodawanie podkładu dźwiękowego
Eksport zmontowanego materiału
Oficjalne podręczniki firmy Adobe potwierdziły swoją skuteczność na wielu kursach i szkoleniach. Przekonaj się, jak wiele możesz się nauczyć.

źródło opisu: http://helion.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Helion