83-86056-38-X
poradniki

Hormony to związki organiczne, które ludzki organizm sam wytwarza. Jednym z nich jest substancja o trudnej do wymówienia nazwie dehydrodroepiandrosteron,w skrócie DHEA. Wydaje się, że hormon ten może czynić cudatego zdania są przynajmniej licznie naukowcy. DHEA ma opóźniać starośc, zapobiegać chorobom takim jak rak,zawał serca,udar mózgu, pomóc w stanach depresyjnych, ale także zwalczać nadwagę i sprawić aby życie seksualne w starszym wieku było zadowalające. Nic dziwnego, że w Stanach Zjednoczonych wiele osób zdecydowało się już na codzienne przejmowanie DHEA. W Europie także mmnożą sięw mediach donosienia o tym hormonie.Czy DHEA naprawdę ma tak pozytywne działanie, jakie mu się przypisuje? Czy hormon ten rzeczywiście jest studnią młodości jak nam usiłują wmówić media? Jaki jest stan badań nad DHEA i jak oceniają jego działania uznani naukowcy?Książka ta chce dać odpowiedź na te i wiele innych pytań. Prezentuje wyniki najnowszych badań nad DHEA oraz wyjaśnia kwestię, czy warto ewentualnie zdecydować się na jego przyjmowania. Dowiecie się Państwo także, skąd można sprowadzić DHEA (W Niemczech hormon ten nie jest jeszcze dopuszczony do sprzedaży jako lekarstwo) i na co należy zwracać uwagę w czasie kuracji.

Michelle | 2016-01-31
nowosielec | 2014-08-28