1000 młodych zwierząt

1000 Tierkinder
albumy
Maria Skalska
zwierzęta przyroda

popieram tamtą na górze. ta ksiąrzka jest wporzo, sama mam ją w domu. warto ją przeczytać. POLECAM! (gorąco polecam) :)

2038

Na półkach: , , , ,

"1000 młodych zwierząt" to przepiękny album z cudownymi zdjęciami zwierzęcych dzieci z dużą ilością słowa pisanego.
Nie wszystkie zwierzęce maluchy są śliczne...większość ptaków jest tak brzydka, że aż urocza ;) Jedynym zwierzęciem, którego boję się obsesyjnie jest ćma, więc te dzieci, choć bajecznie barwne, też wcale mi się nie podobały. Ale za to... wszystkie ssaki, a...

• Zwierzęta
  • ♥ Biblioteczka domowa ♥