Code Lyoko 6. Nieznany ląd

Tłumaczenie: Ernest Kacperski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magiczny Klub. Code Lyoko". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Terre Inconnue
cyberświat
Eliza

Cześć! Jestem Jeremy. Chodzę do czwartej klasy w szkole Kadic i jestem informatycznym geniuszem. Moi przyjaciele to Yumi, Ulrich i Odd. Odkryłem sposób na przemieszczanie się po wirtualnym świecie Lyoko. Jednak nie są to zwykłe podróże. Naszym zadaniem jest przeszkodzenie wirusowi X.A.N.A. w zniszczeniu Ziemi. Pamiętajcie, że te informacje są objęte największą tajemnicą. Kiedy badaliśmy sekret opuszczonego domu, zwanego Pustelnią, w którym Aelita miała wizje, okazało się, że nasza przyjaciółka zniknęła! Zdaje się, że jak zwykle za wszystkim stoi X.A.N.A.!

źródło opisu: Wydawnictwo Hachette Polska, 2009

źródło okładki: Zdięcie autorskie