Duch Święty nasz największy przyjaciel

Wydawnictwo: Exter
religia
Anarriel

Od pewnego czasu możemy zaobserwować w Kościele dynamiczny rozwój grup popularnie zwanych charyzmatycznymi. Cechuje je szczególne nabożeństwo do Trzeciej Osoby Boskiej - Ducha Świętego. Ta książeczka, napisana, przed bez mata pół wiekiem, przez dominikanina, ojca P. O'Sullivana przypomina jednak, że Duch Święty towarzyszy Kościołowi od chwili jego powstania, że darami Jego cieszą się wierni od dwóch tysięcy lat.
Autor w przystępnych słowach przypomina naukę Kościoła i ukazuje moc Ducha Świętego. Opisuje przypadki wielkich i maluczkich, którzy doznali Jego łask. Uczy nas też, że nie wolno zapominać o Nim w modlitwie i podsuwa słowa w jakich powinniśmy to czynić. Jego niewielkie rozmiarami dzieło jest więc pasjonującą lekturą i bardzo potrzebnym modlitewnikiem.

źródło opisu: http://www.rhema.pl/

Majka | 2015-08-03