Duch Święty nasz największy przyjaciel

Exter
2009-01-01
2009-01-01
Duch Święty modlitewnik Paul O'Sullivan

"To nieprawdopodobne-wykrzyknął kardynał Manning- że chrześcijanie tak mało wiedzą o Duchu Świętym,chociaż jest on sprawcą naszej świętości,dawcą wszelkich radości i pocieszenia!"
Sięgnęłam po tą książkę z wyrzutem do siebie,że zbyt mało czytam o Trzeciej Osobie Trójcy Świętej.Obchodzone wczoraj w Kościele Zesłanie Ducha Świętego potęgują go. Czas na strawę duchową!

• 👁: ★☆☆☆☆

Dodaj cytat z książki Duch Święty nasz największy przyjaciel