Księżniczka Balbinka i papuga Aisha

Tłumaczenie: Tamara Michałowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Księżniczka Balbinka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Monika Adamczyk

Niewiele księżniczek potrafiłoby dorównać Balbince! Księżniczka Balbinka jest wyjątkowa: uwielbia emocje i przygody.A do tego ma wszystkie cnoty małej księżniczki! Jest odważna, szlachetna, radosna i bardzo, ale to bardzo kocha zwierzęta.Tego dnia Balbinka zaprzyjaźniła się z papugą Aishą. Wspólnie postanowiły wyruszyć na poszukiwanie skarbów! Skarby okażą się równie cenne, co wyśmienite w smaku!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Siedmioróg

Kiti | 2015-05-06

Seria o księżniczce Balbince była mi do tej pory nieznana. Nie jestem pewna, czy w ogóle kiedykolwiek o niej słyszałam. Cieszę się jednak, że postanowiłam się z nią zapoznać, gdyż postać głównej bohaterki jest naprawdę nietuzinkowa.

Balbinka przed obiadem postanowiła najeść się malin, choć nie wolno jej było spożywać niczego przed posiłkiem. Dodatkowo zabrała owoce do pokoju, gdyż chciała je ukryć na później. Niestety, maliny wypadły przez dziurę i pożywiła się nimi papuga Aisha. Papuga dodatkowo chciała zdradzić sekret Balbinki, więc księżniczka postanowiła zawrzeć z nią pakt.

Przygoda tak naprawdę może się przydarzyć nam każdego dnia, jeśli tylko będziemy na nią gotowi. Najlepszym przykładem tego jest tytułowa bohaterka, której zawsze przydarzy się coś niespodziewanego. Nie warto zamykać się w utartych schematach. Warto wypatrywać przygodę we wszystkim co robimy, gdyż nigdy nie wiadomo, co czeka na nas za rogiem.

,,Księżniczka Balbinka" to jak na razie czterotomowa seria...

Lena | 2017-07-20
Na półkach: Przeczytane, 2017