Wszystko OK!

Tłumaczenie: Grzegorz Komerski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ups!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jaguar
This is me from now on
9788376861920
Ania

Najlepsze przyjaciółki mają własne zasady! Poznajcie Evie i Franceskę. Evie mieszka w misateczku od zawsze. Franceska właśnie się sprowadziła. Evie jest spokojna, Franceska postrzelona. Evie dobrze wie, co i kiedy wolno mówić. Franceska ma to w nosie. Evie nie wtrąca się do spraw innych, Franceska robi to cały czas. Choć są różne jak ogień i woda, razem postawią na głowie całą szkołę! W końcu...

Najlepsze przyjaciółki mają własne zasady!

Poznajcie Evie i Franceskę. Evie mieszka w misateczku od zawsze. Franceska właśnie się sprowadziła. Evie jest spokojna, Franceska postrzelona. Evie dobrze wie, co i kiedy wolno mówić. Franceska ma to w nosie. Evie nie wtrąca się do spraw innych, Franceska robi to cały czas. Choć są różne jak ogień i woda, razem postawią na głowie całą szkołę! W końcu po co się nudzić, gdy można uszczęśliwiać innych?

źródło opisu: Wydawnictwo Jaguar, 2013

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/

PaTi9 | 2015-10-25
Przeczytana: 01 sierpnia 2015

Bardzo fajna książka, opowiadająca o przyjaźni dziewczyn, które są od siebie zupełnie różne. :)

Luna | 2015-03-04
Na półkach: Ulubione :)