Murena: Krew bestii

7 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Murena: Le sang des bêtes
komiksy
Bożena

"Człowieka, który zaznał długiego okresu powodzenia, pada ofiarą wszelkich katastrof. Sukces nie potrafi stać w miejscu, a ilekroć powodzenie nie może iść naprzód, cofa się." Calpurnius Flaccus "Demens ter triumphalis"

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl/bid,72374,tytul,Murena-6-Krew-bestii,ksiazka.html

źródło okładki: http://ksiazki.wp.pl/bid,72374,tytul,Murena-6-Krew-bestii,ksiazka.html

Endriux | 2017-03-25
Przeczytana: 25 marca 2017

Akcja się zagęszcza. Fabuła gna do przodu. Bohaterowie świetnie się rozwijają i znów mamy kawał fantastycznego komiksu. Z każdym tomem poziom wzrasta zarówno pod względem graficznym jak i fabularnym.

eryk1 | 2017-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2017