Ragnarok 3

Tłumaczenie: Katarzyna Demusiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ragnarok". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kasen Comics
Ragnarok
manga, manhwa, fantasy
komiksy
raven

Krwawa noc Gildia skrytobójców. Przez wieki utrzymywała równowagę pomiędzy dobrem a złem w całym Midgardzie. Niektórzy jednak woleliby się jej pozbyć. Przerażający Skurai, prowadzony przez pomocników Odyna, dociera do siedziby Gildii, Z zamiarem wybicia wszystkich jej członków. Jeśli mu się powiedzie, ludzkość straci swego największego sojusznika. Tylko jeden ze skrytobójców jest w stanie go...

Krwawa noc
Gildia skrytobójców. Przez wieki utrzymywała równowagę pomiędzy dobrem a złem w całym Midgardzie. Niektórzy jednak woleliby się jej pozbyć. Przerażający Skurai, prowadzony przez pomocników Odyna, dociera do siedziby Gildii, Z zamiarem wybicia wszystkich jej członków. Jeśli mu się powiedzie, ludzkość straci swego największego sojusznika. Tylko jeden ze skrytobójców jest w stanie go powstrzymać - Loki, zabójca, który nie przegrywa. Czy Gildia przetrwa atak żądnego krwi Szaleńca i nadal będzie czuwać nad równowagą na świecie?

źródło opisu: Kasen, 2005

źródło okładki: http://literacki24.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!