Ragnarok 2

Tłumaczenie: Katarzyna Demusiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ragnarok". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kasen Comics
Ragnarok
manga, manhwa, fantasy
komiksy
raven

Dwanaście lat temu w Fayon dokonano strasznego czynu. Córka lorda Irina miała zostać poświęcona w ofierze, by ustąpić miejsca nowemu następcy. Ale ten plan się nie powiódł - dziewczynka uciekła i została przygarnięta przez walkirie. Teraz powróciła, by się zemścić. W Fayon spotkali się też inni. Skurai z przeklętym mieczem, przybył tu w poszukiwaniu kwrii, która go uwolni od klątwy. Chaos,...

W Fayon spotkali się też inni. Skurai z przeklętym mieczem, przybył tu w poszukiwaniu kwrii, która go uwolni od klątwy. Chaos, rycerz pozbawiony wspomnień, zamierzał się tu osiedlić. Fenris Fenrir szuka Baldra, boga, który pomoże jej przyspieszyć Ragnarok. Wreszcie wszystkie elementy do siebie pasują i ostateczna bitwa może się rozegrać.

źródło opisu: Kasen, 2005

źródło okładki: http://literacki24.pl