Kimi ga Koi ni Ochiru

manga, yaoi
komiksy
japoński
Emi

Historia Kimi ga Koi ni Ochiru autorstwa Takanagi Hinako rozpoczyna się w momencie przyjęcia do szkoły nowego nauczyciela - Mochizuki Haru. Haru, który zostaje zmuszony do objęcia stanowiska drugiego trenera w klubie łuczniczym, będzie musiał poradzić sobie nie tylko ze swoimi uczniami, ale także przede wszystkim z wracającymi bolesnymi wspomnieniami o miłości do Reiichirou oraz z nową rosnącą miłością do Tsukasy.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!