Zakochany Tyran 10

Wydawnictwo: Kotori
Koisuru bōkun / The Tyrant Falls In Love
komiksy
Minax

„Senpai, co powiesz na małą wycieczkę?!” Morinaga otrzymuje od dawnego znajomego zaproszenie na wesele, które ma się odbyć w Fukuoce, jego rodzinnym mieście. Uznaje to za doskonałą okazję, by spędzić nieco czasu ze swoim ukochanym, i niezwłocznie zaczyna przekonywać Souichiego do wyjazdu. Po długich negocjacjach – i bogatszy o kilka siniaków – Morinaga wyrusza wraz z Senpaiem na wymarzoną,...

„Senpai, co powiesz na małą wycieczkę?!”
Morinaga otrzymuje od dawnego znajomego zaproszenie na wesele, które ma się odbyć w Fukuoce, jego rodzinnym mieście. Uznaje to za doskonałą okazję, by spędzić nieco czasu ze swoim ukochanym, i niezwłocznie zaczyna przekonywać Souichiego do wyjazdu. Po długich negocjacjach – i bogatszy o kilka siniaków – Morinaga wyrusza wraz z Senpaiem na wymarzoną, romantyczną wycieczkę. Tymczasem Souichiemu pewna myśl nie daje spokoju. Jak zareaguje Morinaga na jego nieoczekiwaną propozycję?

źródło opisu: http://www.kotori.pl

źródło okładki: http://www.kotori.pl/

Pretender | 2017-06-09
Przeczytana: 13 sierpnia 2017

Chyba najlepszy z dotychczasowych tomów.

Patrycja | 2018-04-25
Na półkach: 2018, Przeczytane, E-book