Jedenasta plaga

Tłumaczenie: Bogumiła Malarecka
Wydawnictwo: Rebis
The eleventh plague
8371207778

Pomiędzy odkrywającymi coraz lepsze lekarstwa naukowcami a mutującymi nieustannie mikrobami toczy się śmiertelna walka. Nasz wiek to czas postępującego spadku odporności, osłabienia genetycznego i ujawniania się nowych groźnych chorób. Co stałoby się, gdyby współczesną Amerykę nawiedziło 10 biblijnych plag? Prawdopodobnie nic. Co jednak, gdyby w ślad za nimi nadeszła groźniejsza od trądu, dżumy, zmutowanej grypy, AIDS i wirusa Ebola razem wziętych - nieznana plaga jedenasta? Kto wśród wszechwładnej śmierci stanie między skazaną na upadek ludzkością a potężna chorobą? Przerażająco realna wizja w niesamowitym thrillerze.

źródło opisu: Wydawnictwo Rebis, 2000

źródło okładki: www.rebis.com.pl