Peru i Boliwia. U podnóża Andów

Seria: Przewodniki Bezdroży
Wydawnictwo: Bezdroża
joly_fh

Peru i Boliwia to kraje o niezwykłym, ciekawym krajobrazie – potężne góry, wysoko położone jeziora, wulkany, piękne dzikie rzeki, szerokie równiny, pustynie i ocean. Panuje tu również zróżnicowany klimat – od obszarów suchych po strefy wilgotnej dżungli, od wysokich do niskich temperatur. Bogata kultura, a w szczególności wciąż fascynująca i nie do końca poznana, tajemnicza cywilizacja Inków, kolorowe targi rzemiosła oraz niezwykli ludzie – biali, Indianie, Metysi – tworzą bogatą mozaikę, zdolną zafascynować każdego turystę.

Przewodnik Peru i Boliwia. U podnóża Andów proponuje 16 tras dla turystów o różnych zainteresowaniach i możliwościach czasowych. Dokładne i aktualne informacje doskonale służą nawet mało doświadczonym podróżnikom. Poza informacjami praktycznymi czytelnik znajdzie w naszym przewodniku wiadomości o historii, kulturze, i obyczajach, które pomagają lepiej zrozumieć i odczuć klimat oraz atmosferę oglądanych miejsc.

źródło opisu: Bezdroża, 2009

źródło okładki: www.bezdroza.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!