Autopilot podświadomości

Wydawnictwo: Złote Myśli
sukces, myślenie, podświadomość
popularnonaukowa
Ophelia

Masz ochotę coś w swoim życiu zmienić i chcesz, by było to coś więcej niż tylko kanał telewizyjny? Przecież zmiana stacji w Twoim odbiorniku przychodzi Ci z taką łatwością. Dlaczego reszta rzeczy nie może być taka prosta? Chciałbyś móc tak samo lekko przełączyć się z porażki na sukces? Nie wiesz, jak to zrobić? Najlepiej za pomocą Twojego własnego pilota! Większość Twoich ograniczeń, lęków i...

Większość Twoich ograniczeń, lęków i zahamowań została zaprogramowana Ci jeszcze we wczesnym wieku dziecięcym, przed 7. rokiem Twojego życia. Znajdują się one w Twojej podświadomości do dziś. Do dziś decydują one także o Twoich porażkach i sukcesach, szansach i ograniczeniach. Do dziś po cichu kierują Twoim życiem. Mapa całego Twojego życia powstała więc w okresie Twojego dzieciństwa. Od tamtej pory podążasz nią sukcesywnie, a Twoja podświadomość dba skrupulatnie o to, byś ze swojej drogi nie zboczył. Mówiąc kolokwialnie, od 7. roku życia „jedziesz na autopilocie”.

Czy wiesz dokąd zmierzasz? Możesz przeczuwać jedynie podświadomie

Ile razy w życiu wydawało Ci się, że coś przytrafia Ci się przez przypadek, choć takich okazji doświadczyłeś już wcześniej w swoim życiu? W Europie te nieprzewidywalne okazje zwykliśmy nazywać ślepym losem, w cywilizacji konfucjańskiej nazywa się je dao, czyli drogą życia, a w Indiach karmą. Czy naprawdę szczęście lub pecha, sukces lub porażkę mamy zapisaną w gwiazdach? Czy naprawdę da się ją odczytać za pomocą kart tarota?

Drogi czytelniku, mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość. Zła jest taka, że Twoje porażki faktycznie zostały zapisane, a dobra jest taka, że ten zapis nie znajduje się w gwiazdach, a w Tobie samym. Masz więc do niego pełen dostęp i możesz ten zapis zmienić!

źródło opisu: http://www.zlotemysli.pl

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!