Muzyczne ZOO

Wydawnictwo: Media Service Zawada
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Nowa seria książek edukacyjnych, w których mówiąca labradorka Marta zaprasza czytelników do wspólnej zabawy. Dzieci uczą się pisania i rozpoznawania literek, nowych słów i układania zdań. Każde wydanie zawiera opowiadanie nawiązujące do konkretnej przygody Marty. Edukacyjny charakter książki stworzony został w formie kolorowanek, gier, zadań polegających na łączeniu obrazków, pokonywaniu labiryntów, zapewniając najmłodszym mnóstwo radości i zabawy. Zawartość każdego numeru rozwija spostrzegawczość, twórcze myślenie, ćwiczy pamięć.

Znacie Martę? Nie... nie tę co pisze tego bloga... Tego żółtego pieska, którego widać na okładce obok! No wiem... głupie pytanie. Kto by jej nie znał. W końcu nie często zdarzają się gadające psy prawda? A Marta właśnie jest takim wyjątkiem. Czyli pieskiem, który podczas zajadania się swoją ulubioną zupką literkową nauczyła się ludzkiej mowy i teraz buzia, a raczej pysk jej się nie zamyka! Marta stale ma coś do powiedzenia, a ponieważ jest tylko czworonożnym przyjacielem Heli i jej rodzinki, wielu rzeczy jeszcze nie zna i nie rozumie, zatem zasypuje swoich opiekunów całym mnóstwem najróżniejszych pytań.

"Marta mówi" to kolejna seria, która powstała z myślą o małych wielbicielach bajeczki z tym pieskiem w roli głównej. Czyli dla takich brzdąców jak nasze dzieciaczki. Choć nie tylko. My jesteśmy mamami a także z przyjemnością spędzamy czas z naszymi maluchami przed TV, gdy lecą kolejne części Marty. Ktoś może nam zarzucić, że teraz nagle uwielbiamy każdą postać z kreskówek, które...

Na półkach