Zgłosuj na książki roku 2017

In. Berlin

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja przewodników IN". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
Berlin, Niemcy, przewodniki
joly_fh

Przewodnik wskazuje miejsca, w których można poczuć klimat tej europejskiej metropolii, poznać życie jej mieszkańców, a na koniec dnia zrelaksować się i odpocząć. Otwiera drzwi restauracji, które kuszą zapachami rodzimej kuchni i cieszą oczy wyrafinowanym wystrojem. Oprowadza po najmodniejszych klubach i sklepach podobnych do kameralnych galerii lub stylowych salonów. Przedstawia luksusowe hotele, które będą gwarancją naszego komfortu i spokojnego wypoczynku.

Nasz przewodnik nie zawiera zbędnych informacji, lecz tylko takie, które są przydatne nowoczesnemu turyście. Znajdują się w nim opisy wartych odwiedzenia miejsc, adresy rekomendowanych lokali, godziny ich otwarcia, ceny oferowanych usług oraz adresy stron internetowych z wyszczególnieniem zakresu oferty.

Wraz z tą nowoczesną publikacją dotrzemy m.in. do małego drewnianego pawilonu na brzegu Szprewy, w którym ukryta jest wyjątkowa restauracja Freischwimmer, i ulubionej noclegowni młodych artystów Die Fabrik, położonej w barwnej, rozrywkowej i multikulturowej dzielnicy Kreuzberg. Nie ominiemy dawnego dworca kolejowego Hamburger Bahnhof, w którym dziś mieści się Muzeum Sztuki Współczesnej, oraz legendarnego Berghain – najlepszego klubu z muzyką techno nie tylko w Berlinie, lecz także w całej zjednoczonej Europie.

źródło opisu: Agora, 2011

źródło okładki: www.kulturalnysklep.pl

trycha | 2014-04-03

Choć posiadam jedynie dwie części serii, uważam ją jednak za gruby żart. Podróżnikom odradzam ze względu na jawne marnotrawstwo papieru i pieniędzy. Opis miejscówek idealnych do sweet foci na blog modowy w stylu vintage. Hipsterka do bólu, ale tak z przed dekady.

giera | 2013-12-18
Edyta | 2017-03-02