In. Kopenhaga

Seria: Przewodniki IN
Wydawnictwo: Agora SA
Kopenhaga, Dania, miasta, przewodniki
joly_fh

Przewodnik wskazuje miejsca, w których można poczuć klimat tego wspaniałego miasta, poznać życie jego mieszkańców, a na koniec dnia zrelaksować się i odpocząć. Otwiera drzwi restauracji, które kuszą zapachami rodzimej kuchni i cieszą oczy wyrafinowanym wystrojem. Oprowadza po najmodniejszych klubach i sklepach podobnych do kameralnych galerii lub stylowych salonów. Przedstawia luksusowe hotele, które będą gwarancją naszego komfortu i spokojnego wypoczynku.

Nasz przewodnik nie zawiera zbędnych informacji, lecz tylko takie, które są przydatne nowoczesnemu turyście. Znajdują się w nim opisy wartych odwiedzenia miejsc, adresy rekomendowanych lokali, godziny ich otwarcia, ceny oferowanych usług oraz adresy stron internetowych z wyszczególnieniem zakresu oferty.

Wraz z tą nowoczesną publikacją dotrzemy do kompleksu sal koncertowych Vega, w którym odbywają się przeróżne imprezy muzyczne, m.in. z udziałem tak wielkich gwiazd jak Miss Eliot, Bjork, David Bowie. Wstąpimy na chwilę do uroczego sklepu Gronlykke z oszałamiającym wyborem najrozmaitszych drobiazgów z całego świata. Nie ominiemy przypominającej bajkowe królestwo The Royal Café, znajdującej się w pobliżu sklepu z zapierającą dech w piersiach, luksusową porcelaną Royal Copenhagen, ani podobnego do Tadż Mahal hotelu Nimb położonego tuż obok Tivoli, jednego z najstarszych i zarazem najwspanialszych w Europie parków rozrywki.

źródło opisu: Agora, 2011

źródło okładki: www.kulturalnysklep.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!