Antoś i jeszcze ktoś

Wydawnictwo: Czarna Owieczka
joly_fh

Cześć. Nazywam się Antoś. Mam 10 lat i niestety, nie zostałem tenisistą. Ale za to wspólnie z chłopakami i dziewczynami z mojej klasy mamy bardzo śmieszne przygody. Chociaż czasem to naprawdę nie ma się z czego śmiać… na przykład z tego jak z Sergiuszem, Moniką i innymi, postanowiliśmy pojeździć windą i zgubiliśmy babcię. Albo wtedy jak z Cezarym czatowaliśmy na złodziei u mnie w domu i niespodziewanie wystrzelił nam taki wielki sztuczny ogień… albo… a zresztą, co ja Wam będę opowiadał, najlepiej będzie jak kupicie książkę i sami wszystko sobie przeczytacie.
Ostrzegam tylko, że to będzie zwariowana przygoda, więc na wszelki wypadek uprzedźcie rodziców i sąsiadów . Antoś

źródło opisu: Czarna Owieczka, 2013

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/

Przeczytana: 20 stycznia 2018

ŚMIESZNA KSIĄŻKA DLA DZIECI!

Tomasz Jastrun,

Antoś i jeszcze ktoś,

Wydawnictwo Czarna Owieczka

Uwielbiam czytać z dziewczynami dobre książki! Co to znaczy dobre??? Zbyt dużo trzeba by było pisać, ale są książeczki (na szczęście jest ich coraz mniej) ciut nudne, które są całkowicie przewidywalne… (Choć niektórzy bardzo to lubią, zwłaszcza dzieci 😉 A jednak kiedy czytam, to przecież robię to również dla siebie i bywa, że nie mogę się doczekać, kiedy będziemy kontynuować lekturę. Staram się więc lekko dziewczyny nakierowywać i pokazywać, że rzeczywiście mają wybór (ale czasem mogłyby wybrać coś innego niż Barbie księżniczki 😉 choć osobiście nic do Barbie księżniczek nie mam – równowaga to klucz do sukcesu ;), wiadomo w czym rzecz. Po prostu potrzebujemy urozmaicenia.

książka

Takim urozmaiceniem była ostatnio przeczytana przez nas książka, która zdecydowanie wprawiła mnie, jak i moje dzieci, w doskonały nastrój. Nosi ona tytuł „Antoś i jeszcze ktoś” a napisana została...

pia | 2014-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2014

Książka mi się podobała. Książka opowiada o dzieciach, które mają zwariowane przygody. Czyta się ją łatwo i szybko. Można w niej znaleźć odpowiedzi na różne pytania, które czasami zadają sobie dzieci.