Antoś i jeszcze ktoś

Wydawnictwo: Czarna Owieczka
joly_fh

Cześć. Nazywam się Antoś. Mam 10 lat i niestety, nie zostałem tenisistą. Ale za to wspólnie z chłopakami i dziewczynami z mojej klasy mamy bardzo śmieszne przygody. Chociaż czasem to naprawdę nie ma się z czego śmiać… na przykład z tego jak z Sergiuszem, Moniką i innymi, postanowiliśmy pojeździć windą i zgubiliśmy babcię. Albo wtedy jak z Cezarym czatowaliśmy na złodziei u mnie w domu i niespodziewanie wystrzelił nam taki wielki sztuczny ogień… albo… a zresztą, co ja Wam będę opowiadał, najlepiej będzie jak kupicie książkę i sami wszystko sobie przeczytacie.
Ostrzegam tylko, że to będzie zwariowana przygoda, więc na wszelki wypadek uprzedźcie rodziców i sąsiadów . Antoś

źródło opisu: Czarna Owieczka, 2013

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/

pia | 2014-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2014

Książka mi się podobała. Książka opowiada o dzieciach, które mają zwariowane przygody. Czyta się ją łatwo i szybko. Można w niej znaleźć odpowiedzi na różne pytania, które czasami zadają sobie dzieci.

Jula2402 | 2016-12-08
Przeczytana: 20 listopada 2016