Zatrudniaj z głową. Racjonalny sposób na zbudowanie świetnego zespołu

Wydawnictwo: Helion
Hire with Your Head: Using Power Hiring to Build Great Companies
83-7361-888-0
biznes, finanse

Książka "Zatrudniaj z głową. Racjonalny sposób na zbudowanie świetnego zespołu" przedstawia nowoczesną metodę rekrutacji nowych pracowników i budowania doskonałego zespołu. Autor książki Lou Adler opisuje opracowaną przez siebie technikę o nazwie POWER Hiring, która pomaga rozwiązać problemy i wyeliminować sprzeczności w procesie zatrudniania. Książka przedstawia sposób zatrudniania oparty nie na emocjach osób rekrutujących, ale na wynikach pracy kandydata. Zawiera dokładne omówienie wszystkich kroków procesu zatrudniania, włącznie ze sposobami prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych i technikami oceny.

Marcin Janusz | 2010-09-02
Na półkach: @ Biznes, Przeczytane