Nie idź na łatwiznę. 7 kroków do prawdziwego sukcesu

Tłumaczenie: Barbara Grabska-Siwek
Wydawnictwo: G+J
Take the Stairs: 7 Steps to Achieving True Success
surrealice

Jeździsz ruchomymi schodami czy wchodzisz po schodach? Chcesz osiągnąć sukces? Wchodź po schodach! Żyjesz w „świecie ruchomych schodów”– wybierasz drogi na skróty i łatwe rozwiązania. Drobiazgi rozpraszają twoją uwagę, odkładasz ważne sprawy na później i skazujesz się na przeciętność. A droga do sukcesu wcale nie jest trudna! Program wchodzenia po schodach, który proponuje Rory Vaden, może...

Jeździsz ruchomymi schodami czy wchodzisz po schodach?
Chcesz osiągnąć sukces?
Wchodź po schodach!

Program wchodzenia po schodach, który proponuje Rory Vaden, może zmienić twoje życie. Przestaniesz korzystać z łatwych rozwiązań i stosować kreatywne uniki. Wdrożysz samodyscyplinę, nauczysz się zachowywać uwagę i osiągniesz wspaniałe wyniki!

Rory Vaden daje czytelnikom to, czego potrzebują, żeby skupić uwagę, śmiało radzić sobie z problemami – i wygrać.
Keith Ferrazzi

Książka ukazuje, jak rozwinąć odwagę, wzmocnić charakter i determinację, aby osiągnąć sukces we wszystkim, do czego dążymy. Może ona zmienić twoje życie!
Brian Tracy

RORY VADEN to wielokrotnie nagradzany trener osobisty, strateg oraz mówca motywacyjny zachęcający profesjonalistów z różnych dziedzin do podejmowania działań, które zapewnią im lepsze życie i rozwój kariery. To także współzałożyciel Southwestern Consulting, firmy międzynarodowej prowadzącej szkolenia dotyczące technik sprzedaży. Jego książka Nie idź na łatwiznę była bestsellerem Amazonu, „Wall Street Journal”, „USA Today” i „New York Timesa”.

źródło opisu: G+J Gruner&Jahr, 2013

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

Preetishya | 2013-05-22
Przeczytana: 02 marca 2013

Autor tej książki, Rory Vaden, to wielokrotnie nagradzany trener osobisty, strateg oraz mówca motywacyjny, zachęcający profesjonalistów z różnych dziedzin do pokonywania obaw i podejmowania działania, które zapewni im lepsze życie i rozwój kariery. Jest również współzałożycielem firmy Southwestern Consulting, a jego książka Nie idź na łatwiznę. była bestsellerem Amazonu, "Wall Street Journal", "USA Today" i "New York Timesa".

"Rodzimy się bez instrukcji życia. Tylko nieliczni odkrywają prawa rządzące nim oraz szczęściem i potrafią z nich skorzystać."
T.Niwiński

Powiedzcie mi, ale szczerze, kto z Was nie chciałby w przyszłości, a może już teraz, osiągnąć sukcesu w pracy czy też w życiu prywatnym? Kto nie marzy, że jego marzenia kiedyś się spełnią? Kto nie chce mieć dobrze płatnej pracy, kochanej rodzinki, udanego małżeństwa i szczęśliwego życia? Śmiem twierdzić, że takowej osoby nie ma, a bynajmniej ja takiej nie znam. A jeśli ktoś mówi, że wcale o takim czymś nie marzy, na...