Zwlekanie się opłaca

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
psychologia
Ola

Jeśli w codziennych zmaganiach wciąż musisz „gonić czas” i "gasić pożary”, ta książka jest dla ciebie. Czas, jaki spędzisz na jej lekturze, okaże się dobrą inwestycja zarówno dla ciebie, jak i twoich bliskich, a także spraw, na których najbardziej ci zależy. Vaden nauczy cię nie tylko dobrze zarządzać czasem, ale również go pomnażać – i to bez względu na zawód, jaki wykonujesz. Udowadnia, że...

Vaden nauczy cię nie tylko dobrze zarządzać czasem, ale również go pomnażać – i to bez względu na zawód, jaki wykonujesz. Udowadnia, że zwlekanie naprawdę się czasem opłaca.

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl/ksiazki,1,5,1062,zwlekanie-sie-oplaca.html

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl/ksiazki,1,5,1062,zwlekanie-sie-oplaca.html

Katarzyna | 2019-06-05
Przeczytana: 12 sierpnia 2019

Tytuł książki nie ma nic wspólnego z jej treścią.

zlewson | 2016-09-26
Przeczytana: marzec 2016

Bardzo lubię takie książki - niby takie proste i oczywiste prawdy, a przeczytane nagle są odkrywcze ;)

Ola | 2016-05-24
Przeczytana: 24 maja 2016

Spodziewałam się zupełnie czegoś innego po tej książce i mocno się zawiodłam. Z wieloma sprawami nie zgadzam się z autorem, a niektóre wręcz wydają się śmieszne. Nie wiem, w pewnych momentach odniosłam wrażenie, że mamy leżeć i pachnieć, a niech całą robotę odwalają za nas inni.