Liga Obrońców Planety Ziemia: 1. Mroczna wizja

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Liga Obrońców Planety Ziemia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy
Grabik

Faza, chłopak z blokowiska, przeżywa bliskie spotkanie trzeciego stopnia i uzyskuje super moce! Także jego koledzy przestają być zwyczajnymi, szarymi ludźmi - w oczekiwaniu na inwazję z kosmosu zakładają Ligę Obrońców Planety Ziemia. Nowa polska seria komediowo-fantastyczna! Czy Ziemia rzeczywiście jest w niebezpieczeństwie?

źródło opisu: Egmont, 2004

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1232.html

Szymon | 2017-08-05
Przeczytana: 05 września 2004