Dyskusje o książce Smoleńsk

Odpowiedzi
Ostatnia akywność
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (CZERWIEC 2019)
Sprzedam (chwilowo wymiana jedynie na książki, które chce przeczytać/mam do kupienia). Jakby ktoś chciał odebrać osobiście, to okolice Ostrzeszowa. Zazwyczaj ślę Pocztą Polską. Tak, na życzenie przesyłam zdjęcia, gdyż starsze wydania są po prostu... no starsze. Jeżeli książka znajduje się na półce "Poczekania" oznacza to, że ktoś się nią już interesuje ;) Komiksy/Mangi: ...
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
Czytamy w weekend
Na początku trochę mnie nudziła,ale im dalej tym jest lepiej,takie wielowątkowe czytadło.
7 lata temu
Wymienię/ sprzedam (sierpień 2015)
Wymienię lub sprzedam:  Szare śniegi Syberii  Grzeczna dziewczynka  Blackout. Najczarniejszy scenariusz z możliwych  Niechciani  Talon  Klasa  Kurort Amnezja  Szum
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2013)
W tym kwartale jedynie 7 ksiązek, w tym 2 otrzymane w prezencie  Zaplecze Zaplecze  Zemsta Zemsta  Balladyna  Ostatnie życzenie Ostatnie życzenie
10 lata temu