Bóg jest swatem

poradniki

Jeśli jesteś osobą samotną, twoim podstawowym pytaniem jest pewnie, jak spotkasz małżonka, którego przygotował dla siebie Bóg. Czy uwierzysz, że to pytanie sam Bóg złożył w twoim sercu? Wybór małżonka jest najważniejszą, oprócz decyzji przyjęcia zbawienia, decyzją, jaką kiedykolwiek będziesz musiałpodjąć. Książka ta pomoże ci uniknąć zawodu miłosnego i porażki. Zawiera ona praktyczne wskazówki, które pomogą ci odnależć Boży plan dla ciebie. Historia zaaranżowanego przez Boga małżeństwa Derka i Ruth (opowiedziane przez nich) z pewnością cię zachęci.

Książka porusza następujące tematy:

1. Przygotowanie samego siebie do małżeństwa
2. Podążanie za Bożym prowadzeniem
3. Rola rodziców i pastorów
4. Porada i pocieszenie dla osób rozwiedzionych
5. Czy są ludzie, którzy nie powinni zawierać małżeństwa?

Goldilox | 2016-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2016

Hard core. Master level chrześcijaństwa, momentami przerażająca :-O

Sebastian | 2013-09-25
Przeczytana: 19 września 2013

Pokazuje możliwości Boga aby zmieniać nasze życie, i doprowadzić do szczęśliwego małżeństwa a nie powierzchownego zakochania. Polecam każdemu kto jest samotny, albo potrzebuje spojrzeć na małżeństwo z Bożej perspektywy.

drebass | 2016-08-01
Miro | 2015-11-06