Miłości trzeba się uczyć

Okładka książki Miłości trzeba się uczyć Aleksander Zienkiewicz
Okładka książki Miłości trzeba się uczyć
Aleksander Zienkiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew" poradniki
poradniki
Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
2017-08-20
2007-01-01
9788374851909
narzeczeństwo zienkiewicz młode małżeństwo rekolekcje dla młodzieży

Krzywdząca na każdej płaszczyźnie życia. Autor kpi z głupiutkich kobiet, które mają służyć i być posłuszne, przedstawia mężczyzn, jako nieokrzesanych samców alfa, nie potrafiących trzymać rączek przy sobie, pozwala im wręcz i usprawiedliwia ich skoki w bok, bo przecież im wolno, jak się kobitka w domu zapuści, a koleżanka w pracy, jakoś potrafi ogarnąć swe zewnętrzne. Autor przytacza przykłady z nauk społecznych, psychologii, żeby nie było, że nie ma dowodów naukowych, szkoda, że sięga do pozycji z lat 70-80, wybierając wygodne dla siebie fragmenty.
Krzywdząca to delikatnie napisane.

• 1. 19. Dla mężczyzn
  • Przeczytane w 2018
  • Love
  • 1. 3. Komunikacja
  • 1. 1. Poradniki
  • 1000 książek

Dodaj cytat z książki Miłości trzeba się uczyć