Dyskusje o książce Zielony namiot

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
11 godz. temu
Drugi alfabet literacki. Być gdzie indziej, uwikłanie w historię i klasycy nieznani
@SekstusEmpiryk, żaden ze mnie znawca literatury, ale już mam w głowie kilka pozycji więcej. Do starożytność cz. I pasują np. książki Michelle Moran, wiem też, że jest jakaś seria książek o kobietach biblijnych, ale tu muszę poszukać w wolnej chwili nazwiska autora. Do starożytności cz. II pasuje fantastyczna Trylogia Rzymska (...
7 tyg. temu
Czytamy w weekend
 Islandia. Tam, gdzie elfy mówią dobranoc Islandia. Tam, gdzie elfy mówią dobranoc
16 tyg. temu
8 długich książek na jesień
Edyta Świętek napisała jeszcze  dużo więcej, ale przestałam już czytać jej powieści. Np. Saga krynicka zupełnie nie w moim guście.
19 tyg. temu
Czytamy w weekend
Jak widać, kilka osób i tu zbłądziło - taki powrót do przeszłości 😏 Dzięki za rekomenadcje - Rivers of Babylon mam na oku od jakiegoś czasu. A na razie -w przyszłych planach mam jeszcze świeży stosunkowo zakup Ruska klasyka Zapowiada się ciekawie i z humorem.
34 tyg. temu
Pokazuje 6 z 27