Szukam pracy. Dla kobiet ze średnim wykształceniem

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Chcesz szybko znaleźć atrakcyjną pracę? Nie jesteś pewna, czy dobrze skomponowałaś swoje curiculum vitae? Czy wiesz, w jaki sposób najkorzystniej przedstawić swoje kompetencje? Pomożemy Ci! Niniejszy poradnik to świetny środek na rozwianie wszelkich twoich wątpliwości.Ewa Stacewicz przejrzyście, dokładnie i z doskonałą znajomością tematu opisała, krok po kroku, drogę (czasami dość długą) do wymarzonego stanowiska. Zawarła w nim mnóstwo, często bardzo prostych, ale niezawodnych rad i wskazówek dla wszystkich szukających pracy. Można się zatem z niego dowiedzieć, od czego rozpocząć walkę o etat, co ująć w liście motywacyjnym, jak odpowiadać potencjonalnemu pracodawcy itd. Jeśli więc pragniesz wygrać batalię z wszechogarniającym bezrobociem ? sięgnij po Szukam pracy ? dla kobiet ze średnim wykształceniem !

Danuta Duszeńczuk | 2015-02-16
Przeczytana: 13 lutego 2015