Wybierz swoją dietę

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Jesteś niezadowolona ze swojej wagi i figury? Ogarnia Cię czarna rozpacz na myśl, że nie wciśniesz się w ulubione dżinsy? Chcesz to zmienić? Zrób to z głową! Pomoże Ci w tym niniejsza książka. Sprawdź, czy i ile możesz się odchudzać, co to jest BMI, jaka dieta byłaby dla Ciebie optymalna. Ewa Stacewicz w sposób nader przekonujący przedstawia wady i zalety poszczególnych diet, zdradza wiele bardzo użytecznych rad ułatwiających przetrwanie tego trudnego okresu , zachęca do zachowania zdrowego rozsądku. Wnikliwa lektura tej książki może przyczynić się do tego, że odchudzanie nie będzie dla Ciebie straszną karą i udręką, ale kolejnym miłym, zakończonym sukcesem etapem samodoskonalenia. Pamiętaj o tym!