Wyprawy Motocyklowe

Wydawnictwo: Buk Rower
Adventure Motorcycling
motocykle, wyprawy
Kasiasss

Należysz do tych, którzy uwielbiają przygody? Granice województwa stały się dla twojego motocykla zbyt ciasne? Marzysz o przeżyciu wyprawy, która odmieni twoje życie? Ta książka została napisana po to, by inspirować do działania. Zawiera wskazówki, dzięki którym łatwo przebrniesz przez szereg spraw, które trzeba załatwić przed planowaną podróżą. Autor dzieli się swoim doświadczeniem udzielając zarówno ogólnych jak i szczegółowych wskazówek. Dowiadujesz się, jak zaplanować wyprawę, na co zwracać uwagę pokonując kolejne kilometry trasy, jak się spakować, jak dobrać motocykl, jak dostosować ciśnienie w oponach do terenu, dlaczego warto zaglądać do starych wojskowych map, ile czasu może zaoszczędzić mały 12-voltowy kompresor, w jaki sposób życie mogą uratować sardynki. Ostatnia część książki pokazuje, jak niezwykłe przygody można przeżyć. Sprawdź, jak inni poradzili sobie z regułą, która mówi, by spodziewać się niespodziewanego.

źródło opisu: http://www.bukrower.pl/

źródło okładki: http://www.bukrower.pl/