Ultimate Comics X-Men #10

Wydawnictwo: Marvel Comics
komiksy
angielski
Regalia

Oboro Munroe dziala w charakterze łącznika pomiędzy mutantami-więźniami a strażnikami w Camp Angel, ale nawet ona zaczęła tracić cierpliwość. Kiedy Valerie Cooper ogłosiła, że mutancie są wynikiem badań bioinżynieryjnych zleconych przez rząd Stanów Zjednoczonych, Oboro oraz pozostali mutancie zareagowali gniewem. W obozie Miranda Leevald, lepiej znana jako Stacy X, postanowiła wziąć sprawy w...

W obozie Miranda Leevald, lepiej znana jako Stacy X, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Zmęczona uciskiem i będąca pod wpływem najnowszych wieści, stworzyła plan obalenia swych ciemięzców. Jednakże zanim ma szansę wsączać bunt, Strom niszczy Sentinele strzegące obozu. Wybuchają zamieszki.

źródło opisu: http://www.ookamireunion.com.pl/

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/Ultimate_Comics_X-Men_Vol_1_10