9788374190930
albumy
Abdita

Stare manuskrypty i inkunabuły w bibliotecznych regałach, bogate w rozmaite i rzadkie rośliny Arboretum, „Biała Dama” czuwająca nad pomyślnością słynnego zamku i bliskich sobie miast, Kórnika i Bnina – wszystko to można odnaleźć wśród lasów i jezior, w samym sercu malowniczej Wielkopolski.

źródło opisu: http://www.parmapress.com.pl/index.php?action=in&alb=korn&start=15

źródło okładki: http://www.parmapress.com.pl/index.php?action=in&alb=korn&start=15

Damian | 2014-01-24
Przeczytana: 30 kwietnia 2014