Naszym Dzieciom o Biblii

Bible racontée aux enfants

źródło okładki: ksiegarniapojednanie.istore.pl

andeś | 2017-03-23
Na półkach: Dostałam

Bardzo ładna książka. Autorka używa prostych sformułowań i przystępnego dla młodszego czytelnika języka. Bardzo lubiłam tę książkę w dzieciństwie, bo podczas gdy tekst Biblii był zbyt skomplikowany, tu wszystko było opisane w prosty, bardzo obrazowy sposób. No i prześliczne obrazki ^^ Prawie na co drugiej stronie znajduje się piękny, duży rysunek, czasem kolorowy, czasem monochromatyczny. Myślę, że książka byłaby idealnym materiałem do pracy z dziećmi, np: na szkółce niedzielnej. Można dzięki niej zapoznać najmłodszych z najważniejszymi biblijnymi historiami w przystępnej dla nich formie.

AgaT | 2013-12-25
Na półkach: Posiadam

Bardzo dobrze napisana i przetłumaczona. Przekazuje to co w wybranych fragmentach Biblii najważniejsze. Moje córki 9 lat i 4,5 roku bardzo chętnie jej słuchają. Naprawdę niewiele spotkałam tak wartościowych pozycji biblijnych dla dzieci.

ReginaInferna | 2015-11-19
Na półkach: Dzieciństwo