Metodologia badań nad edukacją

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ŁOŚGRAF
popularnonaukowa
Monika

Pierwszy od wielu lat i jedyny nowoczesny podręcznik dotyczący metodologii badań nad edukacją. Podręcznik dla studentów pedagogiki, socjologii i psychologii. Główna idea podręcznika opiera się na jego interakcyjności (czytelnik jest prowadzony krok po kroku po treści podręcznika, angażowany w wykonywanie zadań testujących rozumienie tekstu). Zadania sprawdzające rozumienie tekstu nie są...

Główna idea podręcznika opiera się na jego interakcyjności (czytelnik jest prowadzony krok po kroku po treści podręcznika, angażowany w wykonywanie zadań testujących rozumienie tekstu). Zadania sprawdzające rozumienie tekstu nie są abstrakcyjne, lecz nawiązują do doświadczeń edukacyjnych czytelnika.

źródło opisu: nieznane

Ka_Ha | 2014-03-10

Ta książka to podwaliny metodologiczne mojej pracy magisterskiej. Napisana bardzo prostym i przystępnym językiem, pozbawiona statystycznych dywagacji i skomplikowanych dowodów matematycznych charakterystycznych dla Brzezińskiego, pozwala ogarnąć się w podstawowych prawidłach metodologii. Polecam studentom. Pozdrawiam autora:)