Pedagogika. T. 1. Podręcznik akademicki

Nieoceniona!
Powracam do niej za każdym razem kiedy piszę jakąś pracę zaliczeniową, egzaminacyjną czy dyplomową. Czasami nawet, gdy piszę artykuły.
Może nie trzeba od razu czytać całości ale poszczególne rozdziały przydadzą się Tobie zawsze podczas studiowania zagadnień pedagogicznych, a czasami społecznych.

Wybrane teksty

2034

Uff, nareszcie z głowy! Jak to zwykle bywa, przeczytałam ją w ramach ćwiczeń z przedmiotu systemy pedagogiczne, więc w ocenie odwołam się do innych pozycji z tej dziedziny.
Po zakończeniu starcia z Kunowskim (por: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/66964/podstawy-wspolczesnej-pedagogiki/opini...) wydawała się być objawieniem. Jednak szybko otrząsnęłam się...

Wielokrotnie przydatny "niezbędnik" każdego studenta pedagogiki.

Podręcznik pedagogiki dla studentów

• Studia
  • Pedagogika