Techniki skutecznej sprzedaży przez telefon i internet

Tłumaczenie: Dorota Strumińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biznes bez granic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: MT Biznes
Smart Selling on the Phone and Online: Inside Sales That Gets Results
9788362195138
sprzedaż, klient, telemarketing, biznes
poradniki
JoAnna

esteś telesprzedawcą zawodowcem: działasz na pierwszej linii frontu, w boju o dominację twojej firmy, płynąc na fali zmian jakie niesie Sprzedaż 2.0 i walcząc o uwagę dzisiejszych zapracowanych i wycofanych klientów. Musisz znaleźć głównych graczy, zyskać ich uwagę w trakcie rozmowy telefonicznej i wymiany e-maili oraz sfinalizować transakcje – i to szybko. Treściwy i wszechstronny program inteligentnej i skutecznej telesprzedaży autorstwa Josiane Feigon (TeleSmart 10 System for Power Selling) pomoże ci osiągnąć to wszystko, a nawet więcej.
Program bazuje na dziesięciu łatwych do nauczenia się, niezbędnych umiejętnościach dopasowanych do cyklu sprzedaży. Proste procesy, przedstawione krok po kroku w poradniku Techniki skutecznej sprzedaży przez telefon i internet, pomogą ci:
- Pokonać „paraliż w zakresie sprzedaży” – i to na dobre!
- Poznać i stosować szybkie „zajawki dźwiękowe”, które przykuwają uwagę potencjalnych klientów!
- Zadawać pytania, które odkrywają prawdziwe potrzeby klientów!
- Nawigować wokół przeszkód i „stróży dostępu”, aby dotrzeć do decydentów i osób z kompetencjami zakupu!
- Poświęcać więcej czasu na to, co potrafisz najlepiej – sprzedawanie – i wyeliminować żmudne, nie przynoszące zysków czynności!
- Przekształcić frustrację w sukces – i sprzedaż

Czy jesteś gotów, by stać się prawdziwym wojownikiem telesprzedaży? Przeczytaj Techniki skutecznej sprzedaży przez telefon i internet – i podbij świat Sprzedaży 2.0!

źródło opisu: www.mtbiznes.pl

źródło okładki: www.mtbiznes.pl

Emil | 2016-10-10
Przeczytana: 06 października 2016

Książka przesłuchana w formie audiobooka. To co wartościowe w tej książce to gotowe skrypty sprzedaży przez telefon, w tym odrzucanie obiekcji klienta. Dodatkowo kilka porad dotyczących tworzenia wiadomości e-mail. Wartościowa pozycja nie tylko dla telemarketera.

Maciej Zawód-Inwestor | 2017-06-23
jack0707 | 2017-04-09